KADRA

人員

TOMASZ NOWAK
(2 dan Aikido Kobayashi Ryu)


Urodzony w kwietniu 1987r.

Trenuje aikido nieprzerwanie od ponad 10 lat. Jest jednym z najstarszych uczniów sensei Grzegorza Koneckiego oraz pierwszym Jego uczniem, który został wypromowany na stopień mistrzowski.

Od dziecka zafascynowany sztukami walki. Swoją przygodę z aikido rozpoczął we wrześniu 2002r w pierwszej grupie założonej przez Grzegorza Koneckiego w Poznaniu. Już od pierwszego treningu stwierdza, że znalazł swoją życiową pasję. Zaczyna uczęszczać na nauki do swojego sensei w każdej wolnej chwili, ćwicząc 6-7 razy w tygodniu. Zdobywa doświadczenie asystując na treningach dzieci i dorosłych oraz staje się Jego głównym uczniem.

W 2006r zdobywa uprawnienia instruktorskie i rozpoczyna pracę jako instruktor w Swarzędzu. W 2007r zostaje wypromowany na stopień 1 dan i dostaje od swojego mentora propozycję wyjazdu do Wrocławia, aby tam pracować nad rozwojem nowego ośrodka aikido. Rozpoczyna od jednej małej sekcji. Wraz ze swoim mistrzem, wspólnym wysiłkiem i pracą rozwijają we Wrocławiu silny i prężnie działający ośrodek aikido składający się z wielu regularnych sekcji i punktów przedszkolnych. Od ponad 5 lat pełni w nim rolę głównego trenera i święci sukcesy promując oraz szkoląc kolejne pokolenia zdolnych aikidoków.

W lipcu 2012r na obozie szkoleniowym „Konecki & Matusiak Akademia Aikido” z powodzeniem zdaje egzamin na stopień 2 dan. W tym samym roku kończy studia na kierunku wychowanie fizyczne z wynikiem dobrym.

We wrześniu 2013r zakłada własną szkołę o nazwie „Akademia Aikido Kobayashi” w Legnicy.