KADRA

人員

BARTOSZ "Inżynier" TEODORCZYK
(2 kyu Aikido Kobayashi Ryu)


Urodzony w listopadzie 1975r.
Z zawodu inżynier elektryk.

Od zawsze fascynowały go sporty ekstremalne i sztuki walki. Żeby móc rozwijać się w tych kierunkach działał przez wiele lat jako członek, a następnie prowadzący 17 Harcerską Drużynę Spadochronową. To tutaj poznał podstawy samoobrony i jujitsu. Ponad 15 lat spędzonych w harcerstwie dały mu również umiejętności pedagogiczne oraz uprawnienia pozwalające na opiekę nad dziećmi i młodzieżą. Na aikido „zachorował” na studiach. Treningom poświęcał ponad dwadzieścia godzin tygodniowo. Równocześnie nie zaniedbywał spadochroniarstwa, wspinaczki, nurkowania itp. poświęcając pasji niemal wszystkie weekendy.

Po powrocie ze studiów do Legnicy, kontynuował naukę Aikido w jednym z legnickich Dojo, jednak styl reprezentowany przez mistrza nie przekonywał, co kazało mu zrezygnować z systematycznych treningów.

Po latach, do świeżo otwartej w Legnicy Akademii Aikido Kobayashi przyprowadził go syn, który jak każdy siedmiolatek chciał trenować sztuki walki. Temperament nie pozwolił długo oglądać treningów z ławki dla rodziców. Po kilku tygodniach był członkiem sekcji, a po kolejnych 4 latach został mianowany na instruktora. Obecnie praktykuje wraz z dwoma synami. Treningi są dla niego odskocznią od codziennych obowiązków związanych z życiem zawodowym i rodzinnym.